سفارش تبلیغ
صبا ویژن

حسبان نخستین روزنامه گردشگری ایران ویژه نامه شهر جدید پردیس

صفحه خانگی پارسی یار درباره

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران - پردیس:

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران - پردیس:
اختلاس‌کنندگان ارتباطی با شرکت آزادراه تهران - پردیس ندارند/ دست‌کاری تگ‌ها کار پیمانکار بانک عامل بوده

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران - پردیس با بیان اینکه اختلاس‌کنندگان هیچ‌گونه ارتباطی با این شرکت ندارند، گفت: این مسئله با دست‌کاری تگ‌های دیجیتال توسط دو نفر از پیمانکاران بانک عامل پروژه اتفاق افتاده است.

خبرگزاری فارس: اختلاس‌کنندگان ارتباطی با شرکت آزادراه تهران - پردیس ندارند/ دست‌کاری تگ‌ها کار پیمانکار بانک عامل بوده

سیدعباس طاهری امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران با اشاره به خبر اختلاس دو نفر از کارکنان شرکت آزادراه تهران - پردیس اظهار داشت: این کارکنان هیچ‌گونه رابطه استخدامی یا قراردادی با این شرکت نداشته‌اند.

وی با تکذیب اختلاس صورت گرفته توسط شرکت آزادراه تهران - پردیس افزود: سوءاستفاده‌ای که در سامانه هوشمند پرداخت الکترونیکی تگ‌های پرداخت صورت گرفته، توسط دو نفر از کارکنان پیمانکاری بانک عامل پروژه اتفاق افتاده است که از موقعیت شغلی خود سوءاستفاده کردند.

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران - پردیس با بیان اینکه این اختلاس هیچ ارتباطی با این شرکت ندارد، گفت: افراد خاطی با تنظیم شکایت از طریق بانک عامل شناسایی شده‌اند و پرونده آنها در مراجع قضایی شهرستان پردیس در حال رسیدگی است.

طاهری ادامه داد: این دو نفر با دستور مقام قضایی با اخذ مجوز به طور موقت آزاد شدند تا رأی نهایی توسط مراجع قضایی صادر شود.

وی با بیان اینکه این پیمانکار تنها در کیوسکی در آزادراه تهران - پردیس برای سهولت در صدور تگ‌های دیجیتالی استقرار داشته است، گفت: پیمانکاران بانک هیچ رابطه‌ای با شرکت آزادراه تهران - پردیس ندارند و به طور مستقیم با بانک عامل طرف است.

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران - پردیس با اشاره به نحوه اختلاس صورت گرفته بیان کرد: سوءاستفاده کنندگان در مبالغ تگ‌های دیجیتالی دست‌‌کاری کردند؛ با استفاده از این تگ‌ها می‌توان از سه آزادراه تهران - پردیس، تهران - قم و اهواز - بندر امام خمینی (ره) تردد کرد.